10 Alternative Christmas Trees


Pojawiło się w sieci dużo alternatywnych rozwiązań do choinki tradycyjnej. Chciałabym pokazać najciekawsze z nich, moim zdaniem. Pojawiają się choinki na ścianę, choinki przestrzenne, ekologiczne, z drewna, lampek czy tasiemek. Szokujące? Być może, jednakże jest to genialne i praktyczne rozwiązanie do małych pomieszczeń. 

Czy są one w stanie zastąpić zapach prawdziwej choinki? 

1. Drewniana choinka przystrojona białymi dekoracjami. Minimalistycznie i ekologicznie. 
  

2. Farbę tablicową wykorzystuje się teraz praktycznie do wszystkiego. Dlaczego nie narysować na niej choinki? 3. Choinka z kolorowych tasiemek na ścianie. 4. Plakat z choinką w roli głównej z... cekinów. Najpiękniejsza! 5. Kolejna choinka wykonana z drewna przystrojona uroczymi gwiazdkami. 6. Drzewko świąteczne stworzone z kolorowych bombek. 7. Tradycyjna zielona choinka, kolejny raz z drewna. 
8. Drzewko z taśmy na ścianie ze sznurem imitującym bombki. 9. Lampki tworzące kształt choinki. 10. "Tradycyjna" choinka ułożona z gałązek. 

Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

2 komentarze:

  1. Jeżeli chodzi o święta i choinkę to zdecydowanie jestem tradycjonalistką i nic nie jest w stanie zastąpić zielonej, żywej, pachnącej choinki przyozdobionej lampkami, bombkami i łańcuchami. Takie innowacyjne rozwiązania zaprezentowane w tym poście wykorzystałabym jako dodatkowe dekoracje w domu czy mieszkaniu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też uważam, że nie da się zastąpić żywej choinki jakąkolwiek inną, nawet piękną, czasami to rozwiązanie może się sprawdzić w małych pomieszczeniach, ale zapachu choinki nic nie zastąpi. Tak samo, jak spędzonego czasu z bliskimi przy zdobieniu jej nic zastąpić nie może.

      Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.