KONFERENCJA DESIGN W POZNANIU- FOTORELACJA

Brak wam pomysłów na nowe wnętrza? Chcecie znać najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz? Konferencja DESIGN na pewno rozwiała te problemy niejednemu projektantowi i architektowi- do nich właśnie było skierowane to spotkanie. 
Co można było zobaczyć na konferencji? Dosłownie wszystko! Od oświetlenia, poprzez designerskie meble, aż po blach perforowane i siatki cięto-ciągnione (miałam okazję się "pobawić" i powyginać sobie mały fragment takiej siatki, swoją drogą nie wiedziałam, że można je wykorzystać na tak wiele sposobów). 
Podczas krótkich prelekcji prezentowały się takie firmy jak: Marbet Style, TON, Sits, Astrini Design, Bauformat (kuchnie tej niemieckiej firmy znajdą się w programie "Bitwa o Dom"- oglądajcie koniecznie!), Kanlux czy też  Flügger (firma ta pokazała nam nowe trendy kolorystyczne na 2014 rok). 


Na konferencji zaprezentowano także nowe rozwiązania i aplikacje w programach do projektowania wnętrz, w których w kilka sekund można nanieść szybkie poprawki. Mam nadzieję, że ja także będę kiedyś korzystała z tych innowacji technologicznych. 


Tak prezentowały się firmy na stoiskach. 
Na dwóch ostatnich zdjęciach możecie podziwiać cudowne meble miejskie firmy Astrini Design. Bardzo ciekaw rozwiązanie formy i niezwykle nowoczesny design- takie są właśnie ich meble. 
Wspominałam coś o pięknych meblach? Nie tylko są pięknie wizualnie, ale są także niezwykle wygodne!
To właśnie jeden z foteli Marbet Style (zachwyciły mnie na tyle, że na pewno jeszcze będziecie mieli okazję o nich poczytać i nacieszyć oko na tym blogu). 
Firma Sits i ich kultowy fotel KATO. Nie tylko piękny kształt, ale też kolor idealny w moim guście. Chętnie przygarnęłabym go do swojego mieszkania. 
Firma TON zaprezentowała swój wieszak i krzesła. Właśnie przeglądam ich nowy katalog, w którym jest jeszcze więcej świetnych modeli, a zdjęcia cieszą oko. Zachwyciła mnie forma tego katalogu. Na konferencji miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez HOMEBOOK. Zwycięzcą czwartej edycji konkursu Wnętrze miasta - Poznań została Anna Matuszewska-Janik i jej projekt apartamentu w kamienicy.


A wszystkie te przyjemności odbyły się dzięki:Przy okazji zapraszam na mój profil na FACEBOOK'u! Od wczoraj możecie być na bieżąco z aktualnościami blogowymi.Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

3 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.