MARBET STYLE

Jak obiecałam tak też robię, więc dzisiaj kilka słów o firmie Marbet Style i ich pięknych produktach, które urzekły mnie na konferencji.
Firma Marbet działa już na rynku od 34 latach. Marbet Style, która jest nową marką firmy, oferuje szeroki wybór designerskich mebli tworzonych przez ludzi z pasją. Zespół projektantów firmy tworzą: Tomasz Augustyniak, Joachim Lesiak, Paulina Izdebska-Lesiak oraz Natasha Pavluchenko.
W ofercie Marbet Style znajduje się kilka kolekcji o ciekawych rozwiązaniach technicznych.

Kolekcja NEON, która należy do moich ulubionych. Fotele są nie tylko piękne, ale także bardzo wygodne i... dostępne w różnych rozmiarach! (co na pewno jest ich wielkim atutem) Kolejna kolekcja, która zagościła w moim serduszku, czyli kolekcja FIN. Podoba mi się ich intensywny kolor (oprócz tego pięknego niebieskiego znajdują się w ofercie inne kolory).


Tutaj ta sama kolekcja w innym kolorze. Nadal nie mogę zdecydować, które zestawienie mi się bardziej podoba. 
Biel też piękna, prawda? A na koniec kolekcja ONLY i LOBO w kawiarni w Bratysławie. To tylko mała część tego, co proponuje Marbet Style. Pokazałam wam dwie kolekcje, które najbardziej wpisują się w moją estetykę. Koniecznie trzeba zapoznać się z ich pełną ofertą. 
Meble tej firmy są dowodem na to, że polski design stoi na wysokim poziomie i nie mamy się czego wstydzić w tej kategorii. 

Jaka kolekcja spodobała się wam najbardziej? Przygarnęlibyście do siebie jakiś mebel z ich kolekcji? 


Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

2 komentarze:

  1. ja tez zachwycam sie tymi meblami:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Droga Maju, rozumiem, że ten blog to głównie zdjęcia, ale postaraj się również przyłożyć wagę do języka. Tworzysz krótkie zdania, co nie jest oczywiście złe, jednak masz problem z powtórzeniami, pomyśl czy można coś z tym zrobić. A posty same w sobie niezwykle inspirujące, keep going :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.