JAK OZDOBIĆ STÓŁ WIGILIJNY?- POMYSŁY NA WYJĄTKOWE DEKORACJE

Jutro każdy z nas zasiądzie do stołu wraz z najbliższymi, ale zanim to nastąpi czeka nas jeszcze dużo pracy. Pokażę Wam dzisiaj pomysły na ozdobienie stołu wigilijnego, aby wszystko było perfekcyjne i wyjątkowe- w końcu szczegóły są równie ważne i budują całą atmosferę. Dekoracje sprawdzą się nie tylko na jutrzejszy wieczór, ale także na kolejne dni Świąt. Wśród tych wszystkich przygotować nie zapomnijcie jednak co w tym dniu jest najważniejsze. 

Stawiajcie na prostotę- sprawdzi się w każdej sytuacji, a na wigilijnym stole tym bardziej. 
Naturalne dekoracje i kolory- proste do wykonania i bardzo efektowne. Spójrzcie tylko na te drewniane podkładki pod talerze- cudowne. 
Kilka gałązek świerku (najbardziej pożądanego drzewka w tym okresie) i dekoracja już gotowa. Użyjcie swojej wyobraźni, bądźcie kreatywni, a na pewno stworzycie coś pięknego. 
Ułożenie serwetek równie jest ważne i zrobi wrażenie na gościach. Spójrzcie tylko jakie cuda można stworzyć z serwetek, sznurków i dodatków wziętych prosto z natury.

Cynamon nie tylko wygląda ładnie, ale także cudownie pachnie.
Pierniki już upieczone? Jeśli macie ich nadmiar to możecie wykorzystać je do ozdobienia serwetek- goście na pewno będą zadowoleni z takiej jadalnej ozdoby. 
Dekorując stół nie zapomnijcie o tradycyjnych elementach, które na wigilijnym stole pojawić się muszą. Przygotujcie także dodatkowy talerz- może w tym roku zawita do Was nieplanowany gość. 

Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.