ORIENTALNA ODMIANA GLAMOUR


Każdy chyba kojarzy styl glamour, prawda? Połysk, gra światłem, moc stylizowanych dodatków i mocne kontrasty kolorystyczne- tym się właśnie glam charakteryzuje. Dla jednych jest dość tandetny, a dla drugich elegancki. Przede wszystkim, kiedy myślimy o "glamour" widzimy czarny, biały i fiolet- kolory, które idealnie w tym stylu się sprawdzają. Glam nie musi być jednak taki "oklepany" i jest to styl, z którym można się trochę pobawić. Dzisiaj pokażę Wam glamour w trochę innej wersji niż zazwyczaj się go pokazuje. Wnętrze tego domu odmieni być może nieco Wasze myślenie o tym klasycznym i bardzo kobiecym stylu. Mowa dzisiaj będzie o glamour w połączeniu z orientem. Ten orientalny glam zagościł w dość eklektycznym mieszkaniu w... Londynie. Mocne akcenty kolorystyczne we wnętrzu stanowią turkus i złoto, które jednocześnie ze sobą kontrastują, ale również się dopełniają. Zwróćcie uwagę na detale- lustra i złote dodatki są bardzo orientalnym elementem w tej aranżacji. 
Nie brakuje też różu, który od razu kojarzy nam się ze stylem glamour. Przygotowałam dla Was moodboard, który może zainspiruje Was do stworzenia własnego orientalnego glamu we wnętrzu. Wszystkie produkty znajdziecie na stornie klubu zakupowego Westwing.


A jak Wam podoba się styl glamour w połączeniu z orientalnymi dodatkami? Chcielibyście takie połączenie w swoim mieszkaniu? Może jednak wolicie klasyczny glam od takiej mieszanki? 


Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.