DESIGN: nowe trendy w architekturze wnętrz- FOTORELACJA


Kolejny raz w Poznaniu mogłam uczestniczyć w konferencji zorganizowanej przez Virtus Studio. Konferencja zatytułowana Design: nowe trendy w architekturze wnętrz odbyła się w zeszły czwartek. Utworzona została z myślą o architektach i projektantach wnętrz i do nich była też skierowana. Spotkanie miało na celu pokazanie nowych trendów, technologii i rozwiązań. Konferencja przebiegała w formie krótkich prezentacji kilkunastu firm oferujących rozmaite produkty, które potrzebne są w każdej aranżacji wnętrz- oświetlenia, designerskie meble, deski podłogowe, programy komputerowe do projektowania i tym podobne. 
Podczas prelekcji zaprezentowały się takie firmy jak: TON, Drewpol, Modern Line, Voxflor, Meister i wiele innych. Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą firm, a w czasie przerw była także możliwość konsultacji, gdzie rozwiewane były wszelkie wątpliwości. 

na każdego uczestnika czekały zestawy zawierające materiały promocyjne prezentujących się firm


Tym razem konferencja odbyła się w Concordia Design. Miejsce idealnie wpasowało się w klimat tego spotkania. 

meble firmy TON
w przerwie między prelekcjami każdy mógł nie tylko zadawać pytania, ale także obejrzeć gotowe produkty


Duże wrażenie (po raz kolejny) zrobiła na mnie marka TON- świetna prezentacja i piękne produkty. Nowością była dla mnie firma Modern Line, która przedstawiła nowoczesne rozwiązania z betonu (warto było je zobaczyć i poznać tę markę). Dziękuję bardzo za zaproszenie firmie Virtus Studio. Z niecierpliwością czekam na kolejną konferencję w Poznaniu! 
A Wam chciałabym polecić to wydarzenie (konferencje odbywają się w wielu miastach w Polsce). To idealne spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz, na którym przez kilka godzin można zapoznać się z ofertą wielu polskich i zagranicznych marek. Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.