10 POMYSŁÓW NA DESIGNERSKI PREZENT WALENTYNKOWY


W zasadzie nie obchodzę Walentynek jakoś szczególnie- dzień ten nie różni się za bardzo od innych. Staram się nawet nie wychodzić w ten dzień z domu, żeby nie zostać zbombardowana przez obściskujące się na każdym kroku pary.Restauracje są wtedy bardziej oblegane niż zwykły dzień i nigdzie nie można znaleźć wolnego stolika. Wychodzę z założenia, że miłość powinno okazywać się codziennie, a nie tylko jeden dzień w roku. Nie ukrywam jednak, że miło jest dostać wtedy kwiatka czy czekoladki od drugiej połowy (bo przecież z reguły wszyscy dostają, więc gdy zabranie takiego małego podarunku jest trochę smutno). 
Każda okazja na obdarowanie drugiej osoby/siebie/swojego domu jest dobra, dlatego korzystając z tej okazji chcę Wam zaprezentować 10. bardzo przyjemnych dla oka produktów- oczywiście z motywem serca, które 14 lutego jest elementem obowiązkowym. Są to przedmioty, które spodobają się każdemu i będą wyglądały pięknie w praktycznie każdym wnętrzu. Najbardziej podobają mi się miseczki w kształcie serca i druciane serce na zdjęcia (w końcu moje instagramowe zdjęcia miałyby swoje własne miejsce). 
love21. Druciany wieszak z serduszkami, Scandi Shop , 29 pln
2. Dekoracja ścienna, Westwing, 169 pln
3. Bawełniana poszewka na poduszkę, H&M home, 19 pln
4. Metalowa tabliczka z napisem, Scandi Shop, 18 pln
5. Pojemnik z pokrywką, Westwing, 79 pln
6. Miseczka do przystawek na podstawce z widelczykiem, Westwing, 44 pln
7. Druciane serce na zdjęcia, Scandi Shop, 30 pln
8. Patera na nóżce, Westwing, 69 pln
9. Zestaw dwóch miseczek w kształcie serca na podstawce, Westwing, 59 pln
10. Ramka w kształcie serca na dwa obrazki, IKEA, 4,99 pln
Dość chaotyczny wpis dzisiaj mi wyszedł, bo takie też są Walentynki. Bez względu na to czy je obchodzicie, czy też nie- warto zaopatrzyć się w kilka powyższych produktów (czyż ten pojemnik w kolorze pudrowego różu nie jest uroczy?). 


Co myślicie o Walentynkach? Warto obchodzić czy to już przereklamowane święto? Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.