FESTIWAL WNĘTRZ 2015 w kolorze MarsalaJuż niebawem Kraków na dwa dni zamieni się w stolicę designu. Po raz dziewiąty odbędzie się Festiwal Wnętrz. 13/14 czerwca na terenie Centrum Targowego Chemobudowa w Krakowie połączy się świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami, które aktualnie urządzają wnętrza swoich domów. Nie może Was tam zabraknąć!

Festiwal Wnętrz jest gratką nie tylko dla "ludzi z branży", ale także dla pasjonatów, dla których dobry design ma znaczenie i nie jest im obojętny. Inspiracją dla tegorocznego wydarzenia jest kolor roku 2015- Marsala.

Na tegorocznej edycji tego wydarzenia będzie bardzo dużo się działo.
Co znajdziecie na Festiwalu Wnętrz?

I. Nowości czołowych polskich producentów artykułów do wyposażenia wnętrz w specjalnie przygotowanych aranżacjach – od podłóg po sufity.

 II. strefa:polski dizajn To już 3. edycja strefy:polski dizajn na Festiwalu Wnętrz. Zaprezentują się w niej nowo powstałe polskie marki i ich twórcy. 
W tegorocznej edycji:  Renament, phormy.com, 5mm., GMO Design, nowymodel.org, MEESH, TAR, Marbet Style, FLAPO, FAM FARA, Epic Light - Żarówki Retro, HOP Design, Reis Ceramics, MARKA - Concept Store & Galeria, WOOD & PAPER, SpeedWood Bikes, designby.pl

Patronat Strefy:polskiego dizajnu objęła dr Krystyna Łuczak-Surówka, krytyk i historyk dizajnu        III. Panele konferencyjne: każdy znajdzie coś dla siebie. Na festiwalu nie będziecie jedynie oglądać, ale także zdobywać wiedzę na interesujące tematy. 

  • Kalejdoskop Mediolański /Milan design week/ - Alfred Marek, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni
  • Po dwóch stronach lustra. Oblicza współczesnego polskiego designu - Dr Krystyna Łuczak-Surówka
  • Łączenie barw we wnętrzach – pokaz na żywo, jak mieszać kolory w celu uzyskania nowych, unikalnych odcieni – PatyNowy
  • wystawa inicjatywy "Mebel marzeń" - prezentowane będą projekty młodych projektantów, nagrodzone w konkursie "Spełnij Dziecięce Marzenia" - Meble.pl
  • akcja: Nie bój się architekta! panele otwarte, prowadzone przez architektów, którzy odpowiedzą na pytanie, dlaczego warto zatrudnić projektanta wnętrz         IV.   Warsztaty twórcze dla dzieci- organizatorzy przewidzieli również atrakcje dla najmłodszych fanów designu. 

  • Rzucamy nowe światło na lampę – nowymodel.org
  • Zostań projektantem mody -  Małgorzata Markiewicz, wykładowca Krakowskich Szkół Artstycznych
  • HOCKOklocki - klocki konstrukcyjne do zabawy w domu i plenerze – Hocko.pl
  • NIE PO ŚCIANIE – malowanie – Pufa dla LeniuchaTo jednak nie wszystko! Na Festiwalu Wnętrz przewidziano również konkursy z nagrodami (to, co każdy lubi) i jeszcze mnóstwo innych atrakcji! Pełny program znajdziecie na stronie wydarzenia


Na koniec mam dla Was niespodziankę! Festiwal Wnętrz w Krakowie już niedługo, wejściówek coraz mniej, dlatego specjalnie dla Was mam do rozdania 10 darmowych zaproszeń na Festiwal Wnętrz. Wystarczy pod tym wpisem wyrazić chęć otrzymania darmowej wejściówki na festiwal i zostawić swój adres mailowy w komentarzu (będzie mi również miło, jeśli polubisz moją stroną tutaj).
Zabawa odbywa się również na Facebooku. 
Macie czas do czwartku do godziny 23.59! A już w piątek podam osoby, które otrzymają ode mnie darmowe zaproszenia. To kto ma ochotę wybrać się na Festiwal Wnętrz do Krakowa? 

Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

1 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.