MONOCHROMATYCZNY SALON Z KROPLĄ LIMONKIWyszukiwanie pięknych wnętrz jest moim hobby, którym się z Wami dzielę. Jestem bardzo szczęśliwa, jeśli uda mi się znaleźć nie tylko mieszkanie urządzone stylowo, ale także w uroczej okolicy, bo to także kształtuje naszą życiową przestrzeń. 

Dzisiaj pokażę Wam salon połączony z kuchnią i jadalnią, a do tego z piękną panoramą miasta, widoczną za całą przeszkloną ścianą. Czego chcieć więcej? Tarasu za tą ścianą oczywiście- czego w tym przypadku nie brakło. Miejski charakter połączono tutaj z nowoczesnym designem. 
Monochromatyzm tego wnętrza bardzo mnie urzeka. Jeśli czytacie mojego bloga regularnie to pewnie zdążyliście zauważyć już, że uwielbiam wnętrza urządzone w całości w bieli, szarościach i czerni. Nie stronię jednak od kolorów. Bardzo je lubię w aranżacjach na zdjęciu, ale osobiście wolę barwne dodatki niż kolorowe wnętrza. 
W tym wnętrzu nowoczesne fotele w kolorze limonki stały się najmocniejszym akcentem kolorystycznym. Kolor nie jest bardzo intensywny, ale na monochromatycznym tle staje się bardzo zauważalny. 
Zabudowa kuchni jest fenomenalna. Tak zaplanowana staje się wręcz niewidoczna na pierwszy rzut oka. 
Nowoczesny charakter tego wnętrza oprócz doboru mebli, podkreślają również dodatki takie jak lampa nad jadalnianym stołem czy dywan w graficzne wzory. Niewątpliwym atutem mieszkania jest rozciągająca się za przeszkloną ścianą panorama miasta. Takie rozwiązanie nie tylko podkreśla przepiękny widok, ale także doświetla dosyć ciemną przestrzeń. 

źródło: architecturalidShare this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.