WZÓR I JAKOŚĆ NA PAPIERZEOstatnimi czasy tapety przeżywają swój prawdziwy renesans. Uwolniły swój wizerunek z kiczu i bezguścia, dumnie pokazując się teraz od swojej najlepszej strony, zachwycając nas jakością, starannością wykonania oraz ogromnym wyborem wzorów. Tak, właśnie ten ostatni aspekt szczególnie przeważa na ich korzyść. Dziś możemy przebierać w bogatym wachlarzu dostępnych printów na tapetach różnego rodzaju- jestem pewna, że każdy, nawet najbardziej wymagający i wybredny poszukiwacz, znajdzie dla siebie wzór odpowiadający mu formą i kolorystyką. Naprawdę katalogi pękają w szwach, a te wszystkie rozmaitości mogą zawrócić w głowie.Minimalistom i estetom przypadną do gustu delikatne, monochromatyczne i geometryczne wzory. Romantyków zachwycą delikatne kwiatowe kompozycje o pastelowych odcieniach, a retromaniacy oszaleją na punkcie printów stylizowanych na lata 60-te i 70-te. Również dla miłośniczek kobiecych wnętrz znajdą się piękne wzory w stylu glamour. Takie możliwości w wyborze ma szczególnie producent Graham&Brown, znany właśnie ze względu na niebanalne, oryginalne wzory oraz świetną jakość wykonania. Ich dekoracyjne tapety możecie znaleźć na stronie tapetuj.pl.


Jeśli jeszcze nie przekonaliście się do tego sposobu ozdabiania ścian, w decyzji pomogą Wam na pewno przykładowe aranżacje z wykorzystaniem produktów tego producenta. W dobie obecnej technologii wytapetować można praktycznie każde pomieszczenie- od salonu i sypialni, poprzez kuchnię, aż po łazienkę. Delikatny, minimalistyczny wzór może pokrywać każdą ścianę w pomieszczeniu, a intensywny dekor będzie świetnym, mocnym akcentem na jednej powierzchni.


Tapety mogą nam posłużyć na długie lata, dlatego podczas wyboru idealnego wzoru dla siebie, nie warto kierować się niską ceną, a lepiej postawić na jakość wykonania. Dodatkowym plusem jest łatwość ich montażu oraz demontażu, jeśli będziemy chcieli zdecydować się na zmianę wzoru.


Ciekawymi wzorami możemy wyrazić swój charakter, co odzwierciedli nas zdecydowanie lepiej niż białe, sterylne pomieszczenia bez indywidualności. źródło zdjęć: tapetuj.pl

Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.