YELLOW + GREY


Skoro już okrzyknęłam szary kolorem stycznia (bardzo to tej zimy pasuje, chociaż akurat szarości za oknem nie lubię- we wnętrzu za to jak najbardziej) to warto może pociągnąć ten temat dalej. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że szary pasuje do wszystkiego i można go zestawić z niemalże każdym kolorem. Ok, zgadzam się, ale jak to wygląda w praktyce? Dzisiaj zaprezentuję Wam fenomenalne, moim zdaniem, połączenie szarości z kolorem żółtym (jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych z szarym w roli głównej).

Szary, o czym już była mowa, jest bardzo uniwersalnym kolorem. Dla żółcieni jest idealną bazą. Kolor żółty dodatkowo ożywia całe pomieszczenie, a wraz z szarościami tworzą nierozerwalny duet. 
To, że te dwa kolory łączą się ze sobą idealnie, nie znaczy, że możemy stosować je z taką samą intensywnością i wszędzie. Przy takim zestawieniu wybierzmy jedynie żółte dodatki (ewentualnie jeden duży akcent kolorystyczny na meblu). W takich aranżacjach można bardzo łatwo z kolorem przesadzić- zachęcam jednak do eksperymentów, ale z rozwagą. Na koniec zaprezentuję Wam mój pierwszy raz z http://www.polyvore.com/ 
Bardzo przydatne narzędzie to tworzenia moodboardów i mam nadzieję, że będą one coraz lepsze w moim wykonaniu. (PS: Następnym razem będę się starała dobierać produkty pod kątem ceny i w miarę możliwości te, które są dostępne w Polsce) 


yellow&grey2Muuto yellow pendant light
685 PLN - abchome.com


Thorsten van Elten yellow light
395 PLN - liberty.co.uk


Villa Home Collection stripe throw pillow
250 PLN - burkedecor.comWall sign
73 PLN - dotandbo.com


Thrive sofa
9 990 PLN - thrivefurniture.com


Muuto table top shelve
1 540 PLN - occa-home.co.uk


Jak Wam się podoba takie zestawienie kolorystyczne? Dobrze czulibyście się w takim wnętrzu? Poznam też chętnie Waszą opinię na temat mojego nowego narzędzia do tworzenia i czy w ogóle chcecie, aby takie moodboardy się pojawiały na stronie. 


Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.