DESIGN: KALORYFERPewnego pięknego dnia spojrzałam na swój żeliwny, stary i niezbyt urodziwy kaloryfer. Pomyślałam sobie wtedy jak to jest, że wszystko w mieszkaniu możemy mieć piękne, a całą aranżację może zepsuć ten niezbędny element domu. Zaczęłam swoje poszukiwania kaloryferów. Przygotowując dzisiejszy wpis natknęłam się na tak niesamowite realizacje, którymi muszę się z Wami podzielić! 

Taki banalny element wyposażenia domu jak kaloryfer. Aranżując wnętrze nikt nie przykłada do niego dużej wagi (może oprócz specjalistów). Szukając idealnego kaloryfera znalazłam ich tak wiele, że dzisiaj skupię się tylko na jednych, konkretnych, a mianowicie będą to kaloryfery łazienkowe
Koniec z erą żeliwnych, ciężkich i szpetnych grzejników! Nadchodzą nowe, lekkie i przyjemne dla oka. Kaloryfer może być nie tylko ładny, ale także funkcjonalny. Warto zwrócić uwagę na ten element aranżując pomieszczenia, bo może zniszczyć nawet najpiękniejsze wnętrze. 
Mamy mnóstwo wzorów do wyboru. Kaloryfer nawet nie musi wyglądać jak kaloryfer. Może przybierać najróżniejsze kształty i być kolejną dodatkową ozdobą w pomieszczeniu, tutaj konkretnie dekoracją łazienki. 
Może zwracać na siebie uwagę swoim wyglądem lub wtapiać się w tło. Może być prosty i minimalistyczny lub bardzo dekoracyjny. Może pełnić funkcję dodatkowej półki czy wieszaka, albo może po prostu wyglądać. Taki jest nowoczesny, designerski kaloryfer. 


Co myślicie o takich designerskich kaloryferach? Również macie dosyć żeliwnych staroci? Zamienilibyście swój grzejnik na któryś z powyższych? 


Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.