SYPIALNIA W STYLU GLAM-ROCKDobrze znany jest nam już styl glamour, który charakteryzuje się przede wszystkim wszechobecnym blichtrem, stylizowanymi meblami i przepychem. Do tego dodajcie szczyptę rockowego charakteru, aby wyszło niesamowite połączenie, które mnie bardzo przypadało do gustu. 
Co wyróżnia tą właśnie sypialnie, że tak bardzo chciałam Wam ją pokazać? Na pewno niebanalne połączenie dwóch stylów: eleganckiego glamu z dodatkiem rockowego charakteru. Głęboka czerń ściany stanowi idealne tło dla stylizowanych luster. Ozdobne sztukaterie dodają wnętrzu elegancji. 
Nie brakuje tutaj miękkich tkanin, które kontrastują z abstrakcyjnymi wzorami na poduszkach czy zasłonach dodając odrobiny buntu wnętrzu. 
Całość uzupełniają dodatki typowo w stylu glamour jak złote i srebrne przedmioty czy miękkie tkaniny. Rockowego charakteru dodają plakaty i zdjęcia utrzymane w czerni i bieli oraz abstrakcyjne wzory. 
Zwróćcie uwagę także na żyrandol, który jest typowym elementem dla glamour. 
Wyjątkowe łóżka utrzymane w stylistyce glam można już kupić przez internet, ich producent- firma KDCmeble zapewnia dobrą jakość i ogromny wybór produktów. Czas zaopatrzyć się w takie łoże!

Gitary elektryczne to nie tylko instrument muzyczny, ale także dodatek do wnętrza o rockowym charakterze

Nic tak nie zmienia charakteru wnętrza jak dodatki- pamiętajmy o tym podczas aranżacji własnych pomieszczeń

Przy doborze detali skupmy się na tym, aby tworzyły one spójną całość i pasowały do kolorystyki wnętrza. Figura zebry jest niebanalnym i zabawnym elementem, a trend na egzotyczne zwierzaki w pomieszczeniach właśnie został otwarty. 

Żyrandol iście królewski, mieniące się kryształki są obowiązkowym elementem glamu! 


źródło zdjęć: styleathome.com

Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.