pasteLOVE wnętrzePastele nadal są silnie widoczne we wnętrzach, trend na takie odcienie łatwo nie przeminie. Pastelowy róż najczęściej kojarzy się nam z pokojem dziecięcym. Ten kolor nie jest jednak zarezerwowany wyłącznie dla małych księżniczek... większym królewnom również przypadnie do gustu. 


Aby uzyskać pastelowe, romantyczne wnętrze wcale nie musimy od razu rzucać się na farbę i pędzel. Wystarczy odrobina dodatków w odcieniach pastelowych i już mamy gotowe wnętrze. Tak jest w przypadku tego salonu. Mamy tutaj trzy akcenty kolorystyczne w postaci różu: obraz, fotografia i przepiękny dywan. Jeśli chcemy uzyskać delikatne wnętrze z dozą romantyzmu należy łączyć pastelowe odcienie z jasnymi barwami (w tym przypadku idealne tło dla delikatnego różu tworzy biel- na ścianie i podłodze, a świetnym towarzystwem dla tej barwy jest szary, który pojawia się na kanapie). Pastele w towarzystwie ciemnych kolorów również będą wyglądały dobrze, ale należy takich połączeń używać z dużą ostrożnością, a efekt finalny będzie dużo cięższy od połączenia z jasnymi barwami. 
Delikatność różu przełamać można geometrycznymi wzorami, które wprowadzą trochę zamieszania do wnętrza. Tak jak w przypadku tego salonu, gdzie geometryczne wzory pojawiają się na poduszkach. 
Mogłabym jeszcze wiele pisać o tym pomieszczeniu... Użycie przezroczystej ławy, forma stołu i designerskie krzesła... Tyle się tu dzieje, zaplanowane w każdym calu tworzy harmonijną całość. Całe mieszkanie jest godne podziwu! Kolejne pomieszczenia być może pokażę Wam następnym razem. źródło zdjęć: fantasticfrank.se

Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.