MALI POMOCNICY
Pozostajemy w tematach kuchennych. Przedmioty, których używasz na co dzień, widzisz je zawsze, kiedy wchodzisz do kuchni, ale czy dbasz też o ich wygląd? Ja uwielbiam akcesoria, szczególnie te kuchenne, bo możliwość wyboru wzorów i kolorów jest ogromna. Wygląd ma znaczenie, owszem. Zwracam uwagę na kształt łyżeczki, kolor czajnika elektrycznego, estetykę deski do krojenia... 


Dzisiaj przygotowałam dla Was zbiór inspiracji z akcesoriami w roli głównej. Na co zwracałam uwagę? Na kolory- uwielbiam kolorowe przedmioty do kuchni, ale czasami ich pastelowa słodycz mnie przeraża w dużych ilościach. Zdjęcia przedstawiają też jak można zaaranżować przedmioty codziennego użytku, aby nie szpeciły nam kuchni- znajdą się w zbiorze klasyczne, o tradycyjnym wyglądzie przedmioty, ale też te bardziej nowoczesne, designerskie i "bajeranckie" (jakby to młodzież określiła- ktoś w ogóle używa jeszcze takiego słowa?). Przemierzyłam też specjalnie dla Was oferty sklepów internetowych oferujących ciekawe przedmioty w rozsądnej cenie. Wysokiej jakości akcesoria kuchenne możecie znaleźć tutaj: https://www.bellodecor.com.pl/ A to nie wszystko, bo sklep oferuje teraz wyprzedaże, więc można upolować część rzeczy taniej. 

Małe przedmioty, na które nie zawsze codziennie zwraca uwagę. Często przy aranżacjach są równie ważne co meble czy kolor ścian. Nie należy jednak skupiać się tylko i wyłącznie na wyglądzie, ale brać trzeba również sposób wykonania i jakość materiału. A czy Ty zwracałeś uwagę kiedykolwiek na deskę do krojenia? 


źródło: pinterest

Share this:

O autorce

Studentka historii sztuki i pasjonatka architektury i designu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i pisze bloga.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.